Problem z utrzymaniem wzwodu u 37-letniego mężczyzny

witam mam 37 lat i od okolo 4 lat zaczalem zauwazac ze aby miec wzwod musze dluzej przebywac z kobieta niz wczesniej ,kiedys nawet na sama mysl juz bylem gotowy a teraz nawet jak sie spotkam i ona juz nago to ja wciaz nie jestem gotowy.musze dodac ze ja nie mam stalej partnerki tylko zwykle dwie nowe w miesiacu ,"czyli kawaler do wziecia " ale jesli juz erekcja jest to sie utrzymuje i stosunek moge odbyc ,ale z roku na rok trudniej ,czy testosteron doustnie pomoze?

Dzień dobry!

Przyjmowanie testosteronu może pomóc wtedy, jeśli to właśnie jego niedobór jest przyczyną trudności. Aby to stwierdzić konieczne jest przeprowadzenie badań diagnostycznych i oznaczenie poziomu hormonów.
Zaburzenia erekcji mogą mieć jednak także inne przyczyny - np. naczyniowe, urologiczne itp.
Warto wykluczyć także czynniki psychogenne i sytuacyjne - np. styl Pana życia seksualnego, nieregularne współżycie itp.

Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy, który zleci właściwe badania, przeprowadzi szczegółowy wywiad i pokieruje dalszym postępowaniem.

Pozdrawiam!

Witam pana!
to co pan opisał daje panu odpowiedz na pańskie pytanie - "aby miec wzwod musze dluzej przebywac z kobieta niz wczesniej ,kiedys nawet na sama mysl juz bylem gotowy a teraz nawet jak sie spotkam i ona juz nago to ja wciaz nie jestem gotowy.musze dodac ze ja nie mam stalej partnerki tylko zwykle dwie nowe w miesiacu" - bo Seks jest generowany w pańskiej głowie , a nie w penisie i tam się zaczyna. Jeśli chodzi o partnerkę do seksu, to każdorazowo uczy się pan zachowań seksualnych od nowa, a myśl i napięcie seksualne- jak to pan ujął -jest uwarunkowana na nowość, więc jak to się kończy to i nawet najbardziej wspaniały narząd jakim jest mózg może się zmęczyć. To on daje impuls do rozpoczęcia sytuacji seksualnych a nie odwrotnie. Jeśli chciałby pan szerszej diagnozy to polecam osobistą wizytę u specjalisty seksuologa, bo przyjmowanie bez zaleceń specjalisty jakiegokolwiek leku , suplementu itp. a zwłaszcza hormonów jakim jest testosteron jest niewskazane. Pozdrawiam