Zapytaj lekarza

7 1 9 , 8 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z wypadającymi włosami i krostkami po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Mam ogromny problem z wypadającymi włosami i krostkami po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Włosy w bardzo widoczny sposób przerzedziły się, uwidocznił się przedziałek z tyłu głowy, którego nie miałam, straciły na objętości. Robiłam badania krwi na tsh -2,58, żelazo -24 (zaczęłam przyjmować żelazo w tabletkach), estradiol 49. przyjmuję cynk, kwas foliowy, biotebal, rózne wcierki- typu seboradin i nic. co mogę jeszcze zrobić?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Trądzik - jak prawidłowo dbać o skórę?

W Pani przypadku można rozważyć terapię osoczem bogato płytkowym
Zapraszam na konsultację

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy