Problem z wypróżnianiem u 2,5-letniego synka

Mój 2,5letni synek ma problem od grudnia z robieniem kupki .Jeździła już do różnych lekarzy ale każdy przepisuje nam syropy które nie pomagają nam ,ponieważ problem nie zniknął, a,można powiedzieć ,że zaostrzył się .Od 2tygodni dziecko budzi się w nocy, i w ciągu dnia mówi że boli go brzuszek. proszę o pomoc co mam robić ,może jakieś badania? do jakiego lekarza

Witam Panią,

Proszę udać się bezpośrednio do pediatry - gastrologa. Zapewne będą konieczne dodatkowe badania, w tym m.in. badanie kału, warto również wykonać morologię oraz CRP we krwi.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz