Problem z wypróżnieniem u 8-tygodniowej córki

Dzien dobry mam problem juz od msca bedzie moja 8tygodniowa coreczka nie moze zrobic kupki karmie piersia odzywiam sie dobrze Coreczka pije bez problemu mleko dopajam woda ma miekki brzuszek baczki tez puszcza ale za to nad ranem widze ze chcialaby zrobic kupke a nie moze a jak po paru dniach wloze jej czopek to zapelnia pampersa mam dla niej espumisan oraz acidolac co sie dzieje prosze pomozcie bo juz niewiem co mam robic by sie wyproznila i wszystko wrocilo do normy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza gastroenterologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.