Płaczliwość u 13-miesięcznej córki i problem z wypróżnieniem

Witam moja 13 miesieczna corcia od wczoraj budzi sie z placzem dosc duzym zasypia na rekach a kiedy chce ja odstawic to znow placze wczoraj przydarzyla sie sytuacja kiedy mala niemogla sie wyproznic I podejrzewam ze to od tego byl placz dzis kiedy po poludniu wyproznila sie wszystko bylo super dzis usnela o 21 przespala ok godziny I znowu placz ale brzuszek ma mieki I nie jest glodna niewiem co robic bo bardzo sie martwie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy mogą sugerować kolkę. Proponuję jednak udać się do pediatry w celu wykluczenia innych przyczyn.
Pozdrawiam