Nocne krzyki u 4-miesięcznej dziewczynki będacej wcześniakiem

mam 4 miesieczna wnusie ,jest wczesniakiem urodzona w 35 tyg przez vacum ,z waga 2400.do tej pory nie bylo wiekszych problemow,jednak od paru dni wieczorami zaczyna gwaltownie krzyczec.potrafi zasnac i za chwile sie obudzic ,krzyczy wtedy az sie zanosi .trwa to roznie od 10 min do godz.potem zmeczona zasypia na rekach i w nocy juz jest spokoj.moim zdaniem nie sa to kolki,nie bylo z tym problemow ,a poza tym w czasie placzu nie kurczy nozek,brzuszek ma miekki,nie reaguje rowniez na uszy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości rozwoju dziecka, proszę udać się do specjalisty pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz pokieruje dalszym postępowaniem.