Problem z zarostem a pozytywny test na testosteron

Witam. Czy jest jakaś metoda aby mieć zarost na całej twarzy? Robiłem test na testosteron i wynik był pozytywny, a jednak rosną mi tylko wąsy:) i broda można rzec, że wygląda to jak dziewiczy zarost w wieku 23 lat. Co noc przed spaniem smaruję twarz olejkiem i wcieram delikatnie z myślą, że pojawi się zarost:) Również ćwiczę i biegam na duże dystanse, aby poziom testosteronu był wysoki. Jakieś wskazówki?

Aleksander Ropielewski

Jest to raczej kwestia indywidualnych predyspozycji genetycznych i jeżeli poziom testosteronu mieści się w normie to niestety nie można nic na to poradzić.