Problem z zsuwaniem napletka po wzwodzie

Witam mam 22 lata i mam problem z suwaniem napletka po wzwodzie mogę go sunąć do połowy dopietu po pojawieniu się tej wydzieliny mogę go sunąć do końca tylko jest to trochę ciasno bo prącie zmienia kolor na bardziej czerwony i czuć że napletek uciska dolną część. Proszę o jakąś odpowiedź Takie pytanie zadałem wcześniej i otrzymałem odpowieć od Lek. Artura Jelińskiego że może być konieczny zabieg obrzezania. Jeśli to rozwiązanie mi się nie podoba to jakie są inne opcje rozwiązania problemu?

Niestety - podawane objawy wskazują na stulejkę, co wymagać będzie leczenia operacyjnego. Proszę porozmawiać z urologiem - może wystarczy wykonać niewielką plastykę - korekcję bez obrzezania. Wszystko zależy od stopnia zwężenia i wielkości blizny. Taka plastyka może jednak nie wystarczyć i konieczne będzie radykalne obrzezanie. Dla pocieszenia 1/2 mężczyzn świata tak ma i wielce sobie to chwali.