Problem ze spływającą wydzieliną u 36-latki

Witam ja już od ponad roku męczę się cały czas splywa mi wydzielina czuje ja na podniebieniu i chrzakam. Odwiedziłam już mnóstwo lekarzy. Miałam zrobione rtg zatok, tomografia, bronchoskopie i gastroskopie.wymazy ok. A a ja ciągle jestem zalewana gęsta wydzielina. Nic nie pomaga. Sterydy, krople. Nic pomocy. A wogole nie mam śliny od jakiegoś czasu.

To stosuj dalej sterydy i te wszystkie gie to Ci wszystko zaschnie na amem i wtedy będzie tragedia. Niech sobie to spływa, a gdzie mają się podziać 2 litry płynów czyli pół wiadra produkowane przez nos i zatoki w ciągu doby, no gdzie???