Problem ze stresem i samotnością po rozstaniu z mężczyzną

Zerwałam ze swoim chłopakiem 9 miesięcy temu, gdy byłam we Włoszech. Odważyłam się po 4 latach. Nie zaprzecze, że go kochałam, ale było między nami bardzo źle. Dochodziło do agresji. Potrzebowałam czasu żeby wrócić do niego, chciałam żeby się zmienił. Miałam z nim kontakt cały czas. W grudniu chciałam do niego wrócić, ale on oznajmił, że mnie nie kocha. Ma młodszą o 3 lata dziewczynę aktualnie. Ja nie potrafię z tym żyć. mam w tym roku maturę, ale nerwy również. Okaleczam się i nie chce żyć..
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Co odróżnia depresję od innych chorób śmiertelnych?

Depresja to choroba, która jeśli nie będzie leczona, może doprowadzić do przykrych konsekwencji. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Witam, proszę udać się na rozmowę z psychologiem, ewidentnie nie radzi sobie Pani z ta sytuacja a może także z innymi, wskazane jest podjęcie leczenia. Można zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego(NFZ) na wizytę u lekarza psychiatry, który dalej skieruje Panią do psychologa.Pozdrawiam serdecznie

0

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0

Proszę rozpocząć psychoterapię. Samookaleczenie i myśli rezygnacyjne są poważnym sygnałem. Konieczne jest podjęcie leczenia.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy