Problem ze stresem i samotnością po rozstaniu z mężczyzną

Zerwałam ze swoim chłopakiem 9 miesięcy temu, gdy byłam we Włoszech. Odważyłam się po 4 latach. Nie zaprzecze, że go kochałam, ale było między nami bardzo źle. Dochodziło do agresji. Potrzebowałam czasu żeby wrócić do niego, chciałam żeby się zmienił. Miałam z nim kontakt cały czas. W grudniu chciałam do niego wrócić, ale on oznajmił, że mnie nie kocha. Ma młodszą o 3 lata dziewczynę aktualnie. Ja nie potrafię z tym żyć. mam w tym roku maturę, ale nerwy również. Okaleczam się i nie chce żyć..

Witam, proszę udać się na rozmowę z psychologiem, ewidentnie nie radzi sobie Pani z ta sytuacja a może także z innymi, wskazane jest podjęcie leczenia. Można zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego(NFZ) na wizytę u lekarza psychiatry, który dalej skieruje Panią do psychologa.Pozdrawiam serdecznie

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza