Problem ze współżyciem i dyspareunią

Witam ! Mam 19 lat i pewien problem. Otóż, członek mojego partnera nie wchodzi do końca. Jest to ok 14 cm. Czy nie jestem 100 % kobietą ? Coś ze mną nie tak ? Czuję się z tym naprawdę źle. Nie wiem czy jest to normalne.

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli podejrzewa Pani jakiś problem, należy udać się do lekarza aby wykluczyć nieprawidłowości budowy narządu rodnego. Ginekolog zbierze dokładny wywiad i zbada oraz ew. zleci badania dodatkowe.