Zapytaj lekarza

7 4 0 , 6 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy jeśli członek ma powiedzmy 15 cm w obwodzie to kobieta może mieć uczucie wypełnienia?

Witam. Mam 2 pytania: 1.Czy gdyby członek miał 25 cm obwodu to wkładając go i wykonując ruchy frykcyjne kobietę by nie bolało? 2. Czy gdyby kobiecą pochwę podczas seksu rozszerzyć blisko maksymalnego rozszerzenia jakimś przedmiotem to by ją bolało? Czy jeśli członek ma powiedzmy 15 cm w obwodzie to kobieta może mieć uczucie wypełnienia?
ponad rok temu

Trójwymiarowe USG

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Pochwa kobiety jest rozciągliwa i w pewnym stopniu plastyczna. Oznacza to, że może dostosować się do różnej wielkości członków. W zależności od indywidualnej budowy pochwy, różne kobiety mogą inaczej odbierać bodźce podczas stosunku z mężczyzną z dużym penisem. Ból może być odczuwany przez kobietę nie tylko z powodu pokaźnych rozmiarów członka, ale również z powodu nieprzygotowania na stosunek (zbyt krótka gra wstępna lub jej brak), negatywnych emocji względem partnera, brutalnego zachowania partnera, lęku, stresu, poczucia dyskomfortu i wielu innych czynników. Czasem normalnych rozmiarów członek podczas stosunku może sprawiać kobiecie ból.
Zastanawia mnie, w jakim celu rozszerzać pochwę w trakcie stosunku jakimkolwiek narzędziem? Samo zachowanie partnera może wywołać u kobiety lęk i powodować ból, nie trzeba w tym celu rozszerzać maksymalnie pochwy. Z drugiej strony w trakcie porodu przez pochwę przechodzi główka dziecka, która jest dużo większa niż średnica narządów rodnych kobiety, co powoduje odczuwanie bólu.
To kobieca psychika odpowiada za doznania, jakie płyną z seksu. Dlatego nie chcąc zadawać partnerce bólu w trakcie stosunku, nawet dużym penisem, należy przede wszystkim zadbać o jej poczucie bezpieczeństwa, komfort oraz dobre samopoczucie.

Pozdrawiam 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy