Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy są kobiety, które przyjęłyby członka o długości 25 cm lub więcej bez bólu?

Witam.Moje pytanie jest zapewne nietypowe ale sądze ze wiele kobiet tez myśli o tym jak ja. Otoż nurtuje mnie pytanie, czy na świecie są kobiety do wysokosci. 190 cm, które przyjęłyby podczas penetracji członka, którego długość wynosi 25 cm lub więcej bez bólu? Czy w ogole są mężczyźni którzy takimi rozmiarami mogą się pochwalić.Czy takich rozmiarow członek może uszkodzić narządy kobiety, czy taki stosunek jest w ogole bezpieczny? Przepraszam za takie pytnia ale pytam z czystej ciekawości. Nigdzie nie znalazłam wiadomości na ten temat i ciagle mnie to intryguje.Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.
KOBIETA ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Głębokość pochwy kobiety nie koniecznie musi być zależna od jej wzrostu. Pochwa ma możliwość dostosowania się do kształtu i wielkości członka w trakcie stosunku. Wiele jednak zależy od tego, w jaki sposób przebiega sam stosunek, czy kobieta jest odpowiednio do niego przygotowana, co łączy ją z partnerem, itp.
Członek nie musi być olbrzymi, by mężczyzna sprawiał kobiecie ból w trakcie penetracji. Z drugiej strony, odpowiednie nastawienie oraz działania partnera z dużym członkiem mogą dawać kobiecie wiele satysfakcji z seksu

Pozdrawiam 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
Magdalena Mroczek
78 poziom zaufania

Witam,

Głębokość pochwy u kobiety nie jest uzależniona od jej wzrostu ani wagi. Poza tym trzeba pamiętać, ze pochwa jest strukturą silnie elastyczną i rozciągliwą. Przeciętna głębokość pochwy waha sie od 5 cm do 14 cm (zazwyczaj 6 cm do 8 cm). Budowa pochwy i jej elastyczność sprawia, że może ona dostosować sie do rozmiarów członka, przynajmniej w pewnym zakresie. Nie ma jednej przyjętej i prawidłowej długości pochwy, tak samo jak i nie ma jednej odpowiedniej długości penisa. Najwęższa w swojej dolnej części, pochwa ku górze stopniowo się rozszerza. W części środkowej ma około 2 cm do 3 cm szerokości. Pochwa stanowi miejsce wprowadzenia nasienia, obejmując prącie w czasie kopulacji oraz drogę, którą wydostaje się płód podczas porodu, a także drogę odpływu krwi menstruacyjnej
Jeśli chodzi o długość penisa to badacze z londyńskiego UCL przeprowadzili badanie na przedstawicielach różnych narodowości. Medycy King's College London przebadali 15521 łącznie mężczyzn różnych ras. Według ich pomiarów przeciętny penis w stanie wzwodu ma 13,12 cm długości i 11,66 cm w obwodzie. W spoczynku zaś - 9,16 cm długości i 9,31 w obwodzie. W grupie Polaków średnia długość wynosiła około 15 cm.
Jeśli chodzi o ból przy stosunku, to ważne jest oczywiście to aby partner był delikatny i aby seks dawał obu stronom satysfakcje i przyjemność. Ból w czasie stosunku lub jego brak nie jest uzależniony od wielkości członka i od głębokości pochwy. W każdym razie nie ma sensu sugerować sie średnimi rozmiarami podawanymi w różnych czasopismach. Najważniejsze jest to co łączy partnerów i wtedy zazwyczaj są w stanie sie do siebie dopasować.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy