Czy da się coś zrobić ze spiętą pochwą podczas stosunku?

Czy da się coś zrobić ze spiętą pochwą podczas stosunku? Mam 19 lat i jestem dziewicą od paru miesięcy próbujemy z chłopakiem się kochać. Z początku ból sprawiały mi nawet same palce. Teraz jestem już bardzo rozluźniona, bardzo tego chce, jestem zawsze naturalnie bardzo wilgotna ale gdy ma wejść członek czuję taki potworny ból. Wchodzi na głębokość 10cm i dalej się nie da tak jakby była tam jakaś zapora. Nawet próbowałam z wibratorem ale jest to samo, nie stresuję się przy tym.

Dzień dobry!

Głębokość, na jaką partner wprowadza członek (ok. 10 cm) to właśnie jest przeciętna głębokość pochwy u zdrowej, prawidłowo zbudowanej kobiety. Najprawdopodobniej ból, która Pani odczuwa to wrażenie przy napieraniu członka na szyjkę macicy (łączy pochwę z jamą macicy) lub obijania się o nią. To bolesne dla większości kobiet. Często zdarza się przy wyborze niefortunnej pozycji przy stosunku lub podczas zbliżeń z partnerem, która posiada szczególnie duży członek.
Zachęcam do próbowania różnorodnych pozycji, aby dopasować idealną dla Państwa.

Pozdrawiam!