Czy to przez rozmiar penisa narzeczonego?

Od 5 lat jestem z narzeczonym. Podczas stosunków oboje prawie nic nie czujemy. Przedtem miałam 4 stałych partnerów seksualnych i z nimi czułam dużo na ściankach pochwy oraz na szyjce macicy, a teraz nic. Czy to przez rozmiar penisa narzeczonego? (12,5-13 cm długości oraz 12cm obwodu w pełnym wzwodzie). Próbowaliśmy zalecanych pozycji oraz ćwiczenia mięśni kegla lecz bez rezultatów. Czy można w jakiś sposób temu zaradzić?Czy to przez to, że poprzedni partnerzy mieli większe członki (16-18cm)?

Jeśli poprzednie metody zawiodły, rozwiązaniem może być zabieg laserowy. Wykonuje się go m.in. u kobiet po porodzie, które mają wrażenie luźnej pochwy. Nie jest możliwe, by większe penisy poprzednich partnerów doprowadziły do "poszerzenia" pochwy; kobiety bywają różnie zbudowane i prawdopodobnie taka Pani "uroda". Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Wartym rozważenia przez Państwa powinna być wizyta u lekarza seksuologa.

Życząc wspaniałych chwil w seksie, ale również poza nim,
Dariusz Pysz-Waberski