Jak poczuć satysfakcję po stosunku?

Witam. Jesteśmy parą w wieku 28 i 30 lat. Problem polega na tym, że po ciąży partnerki nie czujemy oboje satysfakcji ze stosunków, ponieważ penis w pochwie rzadko i słabo ociera się o ścianki i nie dotyka macicy. Dodam iż w pełnym wzwodzie penis ma 12,5cm długości i 12 cm obwodu. Próbowaliśmy pozycji zalecanych, lecz bez rezultatów. Czy istnieje jakiś skuteczny sposób rozwiązania tego problemu? Dziękujemy

Zalecam ćwiczenie mięśni Kegla przez partnerkę. Jeśli nie przyniesie to pożądanego rezultatu - konieczna będzie labioplastyka, czyli plastyka pochwy.