Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaki członek jest komfortowy dla kobiety?

Witam. Jakiego największego członka (długość) może według Pana/Pani pomieścić większość kobiet, tak aby przy szybkich ruchach frykcyjnych nie odczuwała dyskomfortu bądź bólu? W gwoli ścisłości, ja oczywiście nie mam dużego członka, ale pytam z ciekawości, bo mnie to pytanie nurtuje. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Dopasowanie członka do pochwy jest sprawą indywidualną każdej kobiety. Zależy od długości pochwy, która jest osobniczo zmienna. Anatomicznie pochwa może mieć długość od 5 do 14 cm. Statystyczny przedział kształtuje się od 6 do 8 cm.
Ból lub dyskomfort może też wywoływac członek o dużym obwodzie.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy