Problem ze współżyciem po 5. miesiącach od porodu a nieprawidłowe zszycie pochwy

witam. Mam 29 lat i niecałe 5 miesięcy temu urodziłam pierwsze dziecko. Poród siłami natury, jednak dość długi i ciężki, miałam nacinane krocze i prawdopodobnie szytą szyjkę. Od 3 miesięcy próbujemy z mężem współżyć jednak nic z tego nie wychodzi...odczuwam ogromny ból a mąż nie może nawet do końca "wejsć". Czy może to być wina złego zszycia pochwy/szyjki? Proszę o pomoc...Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być przyczyną. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.