Problem ze wzwodem. Pomocy!

Witam, mam 19 lat, jestem ze swoją partnerką już jakieś 1,5 roku. Od samego początku miałem problem z moim penisem. Otóż bardzo szybko się podniecałem, mój penis osiągał maksymalny rozmiar oraz grubość, lecz nie czułem, że stoi maksymalnie do góry oraz wydobywała się z niego przezroczysta substancja. Po roku czasu wyjechałem na 2 miesiące na wakacje bez swojej partnerki. Przez ten czas nie uprawiałem stosunku. Po około 1,5 miesiąca pobytu tam 3 razy miałem wytrysk w czasie snu oraz w momencie gdy kończyłem sikać wydobywała się z mojego penisa spermo - podobna substancja. Po powrocie z wakacji odbywaliśmy stosunek i wszystko było jak zawsze. Parę dni później już razem wyjechaliśmy na Mazury i nie spodziewanie w czasie stosunku mój członek osiągnął maksymalny rozmiar i nie wydobywała się z niego ta przezroczysta substancja oraz mój penis stał maksymalnie do góry i czułem, że mój żołądź jest bardzo ukrwiony (był bardzo czerwony). Wtedy nasz stosunek był bardzo długi i cudowny jak nigdy, lecz z każdym kolejnym razem wszystko wracało do normy. Nie wiem co mam robić by to poprawić. Zastanawiam się nad tym, czy nie ma wpływu na to ciśnienie atmosferyczne, które na Mazurach jest wysokie.

Witam!

Bardzo możliwe, że to nie powietrze, a rozłąka z partnerką spowodowała taką zmianę w trakcie stosunku. Jeśli jednak martwi się Pan, że to mogą być zaburzenia, proponuję konsultację u lekarza urologa lub seksuologa. Płyn wydzielający się z Pana członka to preejakulat, czyli substancja, która ma nawilżać członek.

Może się wydzielać przed stosunkiem lub kiedy jest Pan podniecony. Jest to normalna reakcja organizmu. Także wytryski podczas snu nie są niczym niepokojącym. Zachęcam jednak do wizyty u specjalisty, aby mógł Pan uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Pana pytania.

Pozdrawiam