Problem ze zgagą a przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych Daylette

Witam, Moj problem dotyczny zgagi. Męczy mnie juz od paru miesięcy . Dolegliwosc wystepuje co dzień. Kiedy przyjmowałam lek Ranloc wtedy mialam przerwe na miesiąc z problemem. Jednak dodam ze wystarczyło pominąć 1 tabletke a dolegliwosc wracała. Przyjmuję także od 7 miesięcy tabletki antykoncpecyjne Daylette. Czy zgaga może także być przyczyną antykoncepcji? Boje się ze to rak

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem refluksowego zapalenia błony śluzowej przełyku. Tego typu objawy mogą nasilać się pod wpływem działania doustnej antykoncepcji. Myślę że w Pani przypadku należy rozważyć wykonanie gastroskopii.