Problem ze złapaniem powietrza, ciągły niepokój

Mam 39 lat czasem nie mogę złapać powietrza. Lecze sie na nadciśnienie , mam objawy ciągłego niepokoju , strachu , czasem lęki . czasem sa noce gdzie żadne jak dziecko a czasem mecze sie cala noc. Ostatnio zdarzają sie zawroty głowy jak szybko wstane lub siedząc czuje jakbym traciła świadomość. Nie wiem co mi jest. Chciałabym wiedzieć co i jak , boje sie iść do lekarza.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawów jest wiele a problem zdaje się być złożony. Sugeruję przemóc się , pójść do lekarza i zdiagnozować. Forum internetowe Pani niestety nie wyleczy, a jedynie może nasilić lęki.