Problem zrostu kości po operacji haluksów

Witam jestem po operacji haluksa10.09.14. Niestety mam problem ze zrośnięciem się kości. Po dzień dzisiejszy28.11. Drut nadal tkwi w nodze. Zdrowo się odżywiam i mam dopiero 23lata,dlatego nie rozumiem co może być tego przyczyną? Lekarz pozwolił mi stąpać na pięcie w bucie ortopedycznym odciążającym przodostopie, ale obawiam się, że to może naruszyć zrastającą się kość?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Jeśli lekarz ortopeda, dysponujący kompletem Pani badań, pozwala na stąpanie, proszę się nie obawiać i zastosować do jego propozycji leczenia.
z poważaniem
lek. Michał Kurek