Problemy ginekologiczne po pierwszym stosunku

Wtam. Mam 20 lat pierwszy moj stosunek odbyl sie w styczniu od tamtej pory mam problemy ginekologiczne gdzie ich nigdzy nie miala. ostatnio pojawily sie u mnie plamienia krwia dostalam zalecenie zrobienia testow bhcg odebralam wynik przez internet <0.100 i wyszlo ze nie jestem w ciazy poza macicznej. Pani doktor mnie badala i owszem widzi od srodka krew ale nie jest pewna jak nie zobaczy wynikow Jezeli jest tu ktos kto mi moze powiedziec dla czego tak sie ze mna dzieje bylabym bardzi wdzieczna

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i najpewniej badania USG nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Przyczyn możę być wiele i nie chciałbym sugerować bezpodstawnie.