Problemy z brzuchem od ponad dwóch lat

Od ponad 2 lat mam problem z brzuchem.Brzuch ogólnie jest płaski , chociaż może teraz trochę workowaty zwisający .Po każdym wysiłku , nieraz posiłku puchnie , potrafi się zrobić 3 razy większy .Przy tym odczuwam bardzo silne rozpieranie od środka. Nieraz dochodzi do tego bardzo silny ból podbrzusza jakby wszystko miało mi wyjść. Miałam robione usg , gastroskopie, kolanoskopie wszystko w normie. Bardzo proszę o pomoc bo z tym brzuchem nie idzie normalnie żyć .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do gastroenterologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.