Ból stawów kolanowych i biodra i powiększający się brzuch

Powiększający się brzuch nieraz nawet o 3 rozmiary, przy tym silne rozpieranie , ból krzyża , ból podbrzusza. Do tego dochodzą jeszcze ból stawów kolanowych i biodra. Powiększenie występuje po każdym wysiłku , nie mogę nic dźwigać, schylać się . Do tego jeszcze od pewnego czasu zaczyna się od bólu krzyża później ból brzucha, ból w środkowej części klatki kujący i zaczynam czuć duszenie problem z oddychaniem , biorę wtedy tabletkę przeciwbólowa i ból po jakimś czasie przechodzi . Proszę o Pomoc

Objawy są dość nietypowe i niecharakterystyczne - proponuję kompleksową konsultację z lekarzem rodzinnym celem zebrania wszystkich istotnych informacji i odpowiedniej diagnostyki problemów.