Problemy z chodzeniem a USG kolana

Moja koleżanka trzy miesiące temu uderzyła się w kolano. Posiadam zdjęcia. To kolano miało zrobione USG i z drugiej strony rzepki jest coś bardzo małego. Nie widziałem tego. Dziewczyna nie może chodzić. No z wielkim bólem trochę się porusza. Tutaj w anglii nie skierowano jej do ortopedy. Dali kule i do domu. W poniedziałek na jakieś rechabilitacje lub coś takiego. Mi się to nie podoba. Zdjęcia kolana mogę wysłać choć nie wiem czy to coś da

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi coś poradzić, ponieważ nie mam wyników badań (aby zdjęcie nadawało się do oceny musi być w bardzo wysokiej rozdzielczości) i nie znam mechanizmu urazu i nie mogę przeprowadzić badania kolana. Lekarz zachował się nieprofesjonalnie nie kierując do ortopedy bez podania diagnozy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski