Problemy z chodzeniem z powodu odgniotów i odcisków

Witam bardzo serdecznie, bardzo proszę o informację czy do Pana powinnam się udać z moim problemem: nie mogę chodzić z powodu odgniotków/modzeli??? na obu stopach, byłam już wiele razy u podologa, który mówi, że poradzi tylko na chwilę i bólu nie zlikwiduje, jego zdaniem konieczna jest operacja płaskostopia poprzecznego. Stopy bolą i odgniatają się niezależnie od obuwia głównie przednia cześć stopy, a ból jest taki jakbym chodziła po żarze. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Marta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy. Podczas badania zostanie zweryfikowana teoria wady stóp.