Problemy z codziennym funkcjonowaniem, bardzo szybkie zmęczenie, kołatanie serca

Od wielu lat, w 2 części cyklu źle się czuje, mam problemy z codziennym funkcjonowaniem (bardzo szybkie męczenie, kołatanie serca, bóle głowy, problemy z koncentracją itp.). Dostałam skierowanie do szpitala na badania hormonalne. Czy badania zrobione ok. 10 dnia cyklu będą miarodajne jeśli dolegliwości pojawiają się dopiero ok. 18 dnia czy jednak badania powinnam wykonać w 2 połowie cyklu, wtedy gdy dolegliwości występują?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że będą wiarygodne. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza kierującego na badania.