Problemy z erekcją a suchość pochwy

Witam. Mam 18 lat i mój chłopak też. Na wakacje próbowaliśmy odbyć nasz pierwszy stosunek - miałam wtedy okres i nie wyszlo, wiec uznaliśmy właśnie suchość pochwy za powód. Ginekolog powiedziała mi, że mam wąskie wejście i żeby użyć żelu. Gdy probowaliśmy ostatnio ponownie, nie wyszlo, ze stresu się spinałam, a mojemu partnerowi szybko opadł. W czym jest problem? Miałam bardzo mokro, biorę tabletki. Jak mamy temu zaradzić i co robić następnym razem? Proszęo o pomoc.

Dodatkowo przeżycie pierwszy raz podczas menstruacji nie jest najlepszym pomysłem, gdyż stosunek w trakcie okresu może powodować różnego rodzaju infekcje. Suchość to jedno, ale sam komfort sytuacji (a raczej brak tego komfortu) to drugie. Bez komfortu też trudno o satysfakcjonujące zbliżenie. Pozdrawiam.