Stosunek w prezerwatywie i ból brzucha a ryzyko ciąży

Witam. 12.10.2013 uprawiałem seks z moją dziewczyną. Miałem założoną prezerwatywę i wyciągnąłem przed wytryskiem. Jednak na dniach moja dziewczynę zaczął boleć brzuch (podbrzusze) i źle się czuła. Dzisiaj mamy dzień 16.10.2013. Ona się martwi że mogła zajść w ciążę chodź tłumaczę jej że nie ma takiej możliwości chociaż już sam nie wiem. Dodam że ona była dziewicą i ma nieregularne okresy a w dodatku prawdopodobnie były to jej dni płodne. Proszę o odpowiedź czy to możliwe i co mam robić
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli prezerwatywa była prawidłowo założona to ryzyko zapłodnienia praktycznie nie istnieje.
Ból podbrzusza może być spowodowany kilkoma rzeczami
- był to pierwszy stosunek - rzadko kiedy już pierwsze zbliżenie jest satysfakcjonujące i sprawiające przyjemność - kobieta najczęściej się denerwuje sytuacją, nie jest odpowiednio rozluźniona, co może mieć wpływ na traumatyzację pochwy w trakcie stosunku
- lęk przed ciążą może dawać objawy somatyczne - np. bóle brzucha.
Powinien Pan uspokoić swoją dziewczynę.
W związku z rozpoczęciem życia seksualnego, wskazana jest wizyta u ginekologa Pana partnerki.