Stosunek w prezerwatywie a strach przed ciążą

, moj chłopak założył prezerwatywę i wszedł we mnie tylko członkiem ... dalej coś go powstrzymywało , ból był okropny! zastanawiam się czy dalej jestem dziewicą. wykonywał ruchy bardzo delikatne ( w środku był tylko członek) az w końcu wyszedł i się spuścił ( w prezerwatywie) panicznie boje się tego ze cos mogło się dostać w moje okolice rodne i mogę być w ciązy . był to 20 dzień cyklu .
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeśli nie doszło do przerwania ciągłości prezerwatywy i była ona prawidłowo założona, ryzyko ciąży jest znikome.
Jeśli bolesność przy stosunkach będzie się powtarzać, należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem.