Problemy z erekcją a zdrętwiały penis

Witam. Mam 23 lata i w moim zyciu pojawil sie problem z erekcja. Problem nigdy wczesniej mnie nie dotyczyl. Ale w jakims sensie czuje sie znudzony seksem. Odpowiedxi szukalem w mojej orientacji lub wielu innych czynnikach. Dzisiaj zupelnym przypadkiem odkrylem nowy czynnik o ktorym przez cale moje zycie nawet bym nie pomyslal. Moj penis jest zdretwialy. Zawsze. Niezaleznie od erekcji jest slabo wyczuwalny. Gdyby ktos wzial w reke, a ja mialbym zamkniete oczy, nie moglbym stwierdzic czy faktycznie go dotyka. Przez cale zycie myslalem ze to calkiem normalne a odczuwanie przyjemnosci z seksu ma niemalze jedynie wyraz psychiczny. Ale zapytalem znajomych i oni twierdza ze penisa odczuwaja calkiem normalnie. Nigdy nie zwrocilbym uwagi na ten problem gdyby nie problemy z erekcja. Zgaduje ze w mlodzienczym wieku psychiczne podniecenie bylo na tyle duze ze takich problemow nie mialem. Ale mialem juz wiele partnerek seksualnych, masturbacja czy seks staly sie dla mnie rutyna i emocje opadly. A w raz z nimi jakiekolwiek mozliwosci. Sam seks nigdy nie sprawial mi az takiej przyjemnosci na jaka psychicznie bylem przygotowany przed pierwszym razem. Seks oralny rowniez nigdy nie sprawial wiekszej przyjemnosci. Bardzo prosze o porade odnosnie jedynie zdretwialego penisa. Obawiam sie ze problem natury fizycznej powoli przeradza sie w problem psychiczny. Bardzo dziekuje za porade.

Jest to bardzo nietypowa dolegliwość, radziłabym podejść na spokojnie do tematu, nie analizować za bardzo. ew. można skonsultować się z psychiatrą odnośnie poczucia odczuwania własnego ciała.