Uzależnienie od masturbacji a rozpoczęcia życia seksualnego i problemy z erekcją

Witam. Mam 18 lat. Masturbowałem się praktycznie codziennie od 11 roku życia. Od 3 miesięcy jestem w związku i zaczolem po raz pierwszy uprawiac seks. Na samym poczatku nie mialem zadnych problemow z osiagnieciem erekcji zdziwilo mnie to pozytywnie bo myslalem ze przez masturbacje bedzie to niemozliwe. Niestety wszystko sie zmienilo. Przez pierwszy tydzien uprawialismy seks prawie codziennie wszystko bylo ok pozniej nagle przestalem miec erekcje niewiem czemu. Pale papierosy praktycznie nie pije nie narkotyzuje sie. Oprocz tego zdarzaja sie problemy utrzymania erekcji wczesniej i caly czas osiagalem pelna erekcje a gdy nie udalo mi sie szybko "wsadzic" to bardzo szybko tracilem zwod. Czym spowodowane ?

Papierosy, a dokładnie smoła (tar) są istotnym czynnikiem ryzyka naczyniowego, w tym impotencji.
Wybór należy do Pana.
Na marginesie, to choć nie ma tutaj reguł, ale nie zawsze codzienny seks jest optymalną częstotliwością...
Pozdrawiam Pana. JW