Problemy z erekcją a palenie papierosów

Mam 20lat mam problemz erekcja, palilem 3 lata papierosy czy to moze byc ich wina oraz po jakim czasie od rzucenia bede mial znow pelna i dluga erekcje

Papierosy są ważnym czynnikiem ryzyka naczyniowego, w tym problemów z erekcją.
Praktycznie ma się zagwarantowane takie problemy, czasami wcześniej, czasami późno.
Na zaburzenia erekcji wpływa jednak wiele innych czynników i diagnostyka u lekarza seksuologa jest bardzo potrzebna.
Samo odstawienie narkotyku to za mało, choć jednocześnie dużo...
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl