Palenie marihuany a zaburzenie wzwodu

Witam . Mój chłopak długi okres czasu palił marihuane teraz chce przestać ponieważ uprawiając seks mu "wiednie" i ma wczesny wytrysk . Czytałam dużo na ten temat , i wiem że te problemy są też od tego . Czy są na to jakieś ćwiczenia? Co robić ?

Może być jednocześnie więcej współprzyczyn dysfunkcji erekcyjnej i zaburzeń wytrysku.
Leczenie złożonych zaburzeń seksualnych (problemy z erekcją i wytryskiem, w wywiadzie nadużywanie środków psychoaktywnych nieznanego pochodzenia) prowadzą lekarze seksuolodzy, oczywiście po przeprowadzonej diagnostyce.
Nie można więc zalecić ćwiczeń, tylko należy zaprzestać używania narkotyków, bo z postu wynika, że Partner dopiero planuje zaprzestać przewlekłą intoksykację mózgu.
Wizyta u seksuologa jest wskazana dopiero w stanie względnego oczyszczenia organizmu, po kilku tygodniach od zaprzestania palenia "trawki".
Coraz częściej trafiają lekarzy seksuologów młodzi chronicznie używający nielegalnych środków zmieniających nastrój (amfetamina, marihuana). Dołączają oni do dużej grupy nadużywających tradycyjne legalne narkotyki, bo alkohol i papierosy (smoła) to częsta przyczyna impotencji od dawna...
Pozdrawiam i życzę powodzenia.