Zaburzenia nastroju po zapaleniu marihuany

Witam. Moje pytanie dotyczy marihuany. W życiu zapaliłem dosłownie kilka razy ostatnim razem coś mnie podkusiło i w sylwestra. od tego czasu utrzymuje sie dziwny stan inaczej patrze na ludzi, jestem zdekoncentrowany, nie potrafie normalnie myśleć,wszystko wydaje się szare i inne.. Tak jakby mój umysł był zamgliony.. to co mnie kiedyś cieszyło straciło mieć sens. Poczucie to wydaje się być normalne. Czy to chwilowy okres ?

Witam. Organizm różnie działa na marihuanę, Twój jest na tyle wrażliwy, że zareagował negatywnie dość szybko. Ale może dodatkowo znajdujesz się w sytuacji stresowej? Sadze, ze warto zgłosić się na psychoterapię i porozmawiać o swoich przeżyciach. Pozdrawiam

Nie ma pewności, czy była to czysta marihuana. W praktyce różnie to bywa z nielegalnymi środkami...
Być może były tam inne substancje neurotoksyczne i psychotoksyczne.
Zachęcam do konsultacji lekarza psychiatry.
Pozdrawiam. JW

Tego typu zmiany w emocjonalności rzadko są wynikiem samego działania marihuany. Możliwe, że narkotyk był "wzbogacony" innymi środkami lub w twoim życiu wydarzyło się coś przykrego, a marihuana zadziałała jak katalizator i uruchomiła pokłady emocji związanych z tym wydarzeniem