Odczucie nieobecności po zapaleniu marihuany

W skrócie.Witam. Mam 17 lat. Tydzień temu zapaliłem pierwszy raz marihuanę, 4 buchy i był luz. Kolejnego dnia bylo okej i wziąłem 3 buchy ale przedtem wziąłem magnez z wit b6. Zaczęło mi serce strasznie szybko bić i strasznie się bałem,utrzymywało to się przez 2h. Kolejnego dnia byłem zupełnie nieobecny.Przez następne dwa dni było lepiej i zapaliłem dwa małe buchy. Przez następne dni było dziwnie,a trzy dni temu wziąłem trzy buchy fajki i ciągle mam lekką fazę do dziś. Boję się,że mi to zostanie

Witam serdecznie, Wszelkie objawy po spożyciu marihuany powinny minąć w ciągu maksymalnie kilku tygodni - oczywiście pod warunkiem, że znowu jej nie weźmiesz. Pamiętaj, że choć marihuana nie uzależnia fizycznie, ale wywołuje uzależnienie psychicznie i powoduje szereg negatywnych konsekwencji. Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Najwyraźniej to Panu nie służy...
Do rozważenia, podjęcie terapii, bo z jakiegoś powodu jest inspiracja do sięgania po doraźne środki...

Życzę wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Pomijając wpływ marihuany na układ oddechowy należy pamiętać, że regularne zażywanie marihuany może doprowadzić do wystąpienia epizodów psychozy, psychozy ponarkotykowej, czy zespołu amotywacyjnego. Są to bardzo poważne konsekwencje jej zażywania, często prowadzące do niepełnosprawności i konieczności stałego korzystania z opieki psychiatrycznej.