Tachykardia po zapaleniu marihuany

Witam 3 miesiące temu zapaliłem marihuanę i do tego czasu mam tachykardie.Stwierdzono u mnie zaburzenia nerwicowe i chciałbym zapytać czy ta tachykardia kiedyś minie? Z holtera wyszło, że większość dnia mam około 100 pulsu a podczas snu 40-50.Dodatkowo teraz budzę się w nocy z kołotaniem serca w brzuchu, dziwnie to brzmi ale serce wyczuwam w brzuchu a nie w klatce.Wizytę u psychiatry mam za 2 dni.Pozdrawiam

Witam, proszę porozmawiać z lekarzem psychiatra na wizycie, proszę także pamiętać by przy stwierdzonej nerwicy nie nadużywać żadnych środków psychoaktywnych w tym marihuany. Doradzam także podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam serdecznie.