Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stany lękowe po zapaleniu marihuany

Kilka dni temu zapaliłam po raz pierwszy marihuanę i chyba się zatrułam, ponieważ straciłam na kilkanaście minut kontakt z rzeczywistością, myślałam, że umarłam, miałam straszny napad lęku. Od tamtej pory codzień budzę się w nocy z lekkim drętwieniem mięśni i okropną paniką, że to wróci. W dzień też miewam stany lękowe, myślę, że coś nie tak z moim sercem albo głową (bo mam siniaka na głowie, nie pamiętam jak to się stało). Dziś 4. dzień. Czy to samo minie? Czy mogłam sobie coś uszkodzić?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Rozpoznanie choroby afektywnej dwubiegunowej

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
Mgr Ewa Czernik Psycholog, Łódź
62 poziom zaufania

Witam,

palenie marihuany nie zawsze i nie dla wszystkich jest bezpieczne. Może Pani swój stan skonsultować z lekarzem psychiatrą, który na pewno udzieli Pani wszystkich informacji. Tak samo użyteczne informacje otrzyma Pani w Poradni Leczenia Uzależnień. Może Pani też skorzystać z pomocy psychoterapeuty, by poradzić sobie ze stanami lękowymi. Proszę też nie wracać do palenia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy