Stany lękowe i trichotillomania

Witam. Od 3 lat zmagam się z depresją, dodatkowo rok temu doszły do tego stany lękowe i trichotillomania. Chodzę do psychologa, do psychiatry, mam indywidualne nauczanie w szkole.. Ale mimo to od ostatniego miesiąca strasznie zaniedbuję szkołę. Gdy tylko o niej myślę skacze mi ciśnienie, czuje jak mnie pot zalewa, zimno mi, wyrywam włosy (TTM) i czuję ogromny stres i lęk. Gdy tylko się da unikam chodzenia tam jak ognia. Ja już nie wiem co robić..

a co na to ten psycholog? odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Mgr Violetta Ruksza

Witam

proszę rozważyć możliwość leczenia stacjonarnego w Oddziale Zaburzeń Afektywnych lub w Oddziale Dziennym
może zmiana szkoły?
Pozdrawiam