Wykrywalność poziomu THC w moczu

Po ilu dniach THC w moczu nie jest już wykrywalne ??? Chodzi mi o badania laboratoryjne. Od czego zależy wykrywalność? Gdy zostanie marihuana zostanie zapalona jednorazowo, to okres bycia THC w moczu będzie krótszy niż jak pali się często?

Pytanie z diagnostyki laboratoryjnej lub toksykologii.
Nie dotyczy seksuologii .
Problem używania środków psychoaktywnych w przeszłości jest jednak częściej obecnie spotykany w medycynie seksualnej.
Stosunkowo rzadko trafiają młodzi aktualnie wyraźnie nadużywający...
Prawdopodobnie w tym okresie ważniejsza jest aktywność "w temacie dragów", niż wzbogacanie życia intymnego.
Pozdrawiam. JW