Problemy z erekcją i ból w okolicy lewego jądra

Witam! Przebywam obecnie w Wielkiej Brytanii, dlatego ciężko mi udać się do lekarza, a mam następujący problem. W grudniu poznałem fantastyczną dziewczynę. Nigdy nie miałem problemu z erekcją, wręcz przeciwnie, jednak od grudnia miałem problemy. Jeżeli miałem pełny wzwód, to nie był on zbyt długi. Myślałem, że wszystko jest spowodowane stresem, gdyż miałem sporo problemów. Z czasem troszkę się poprawiło, ale od 2 tygodni bolą mnie okolice lewego jądra. Głównie jak leżę ból jest taki, jak po uderzeniu piłką w te okolice, promienieje na pachwinę i brzuch. Tak jak pisałem, do lekarza raczej nie mogę iść. Proszę o jakakolwiek opinię i czy te dwie sytuacje mogą się łączyć?

Witam serdecznie!

Tak jest możliwość, że obie sprawy są ze sobą powiązane, a opisane przez Pana objawy mogą świadczyć o zapaleniu układu moczowo-płciowego i wymagają kontaktu z lekarzem, który będzie miał możliwość wykonania badania i dokładnego zebrania wywiadu. Natomiast proszę zrozumieć, że nie ma możliwości, aby postawić rozpoznanie bez możliwości zbadania pacjenta.
Rozumiem, że znajduje się Pan zagranicą, ale niestety bez wizyty u lekarza się nie obejdzie, co więcej proszę objawów nie lekceważyć i poszukać pomocy jak najszybciej. Zapalenia narządów płciowych nie dość, że są bolesne mogą powodować powikłania. W pierwszej kolejności proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, jeżeli będzie taka konieczność lekarz zaleci wizytę u specjalisty.

Pozdrawiam