Problemy z erekcją po nieudanym pierwszym razie

Witam. Mielismy przezyc z dziewczyna swoj pierwszy raz. Na sama mysl o tym "stawal mi". Doszlo do spotkania, gry wstepnej (erekcja byla). Gdy zrobilismy przerwe cos ja ruszylo, zaczęła sie żalić. Mi juz ochota przeszla ale ona nalegala wiec sie zgodzilem. Niestety nie chciał mi stanac. Od tamtej chwili mam problem-mimo podniecenia nie mam erekcji. Probowalismy jeszcze kilka razy ale ani razu mi nie "stanal". Dodam jeszcze ze wczesniej bylem pobudzony i stawal mi na zawolanie a teraz wcale.Pomocy

Dzień dobry!

Najprawdopodobniej są to zaburzenia erekcji na tle psychogennym, na skutek stresu, negatywnych skojarzeń i myśli wywołujących napięcie emocjonalne, a osłabiających podniecenie. Zazwyczaj właściwą receptą jest czas, cierpliwość i pozytywne nastawienie. Mniej zadaniowego podejście do seksu, oczekiwania erekcji - a więcej radości z bliskości, cieszenia się wspólnie spędzonym czasem.
Jeśli tak się nie stanie - proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!