Problemy z erekcją i przedwczesny wytrysk podczas próby inicjacji

Witam Niedawno poznałem cudowną dziewczynę i i chcielismy rozpocząć współżycie. Ona jest dziewicą, ja prawiczkiem. Mielismy kilka prób i za kazdym razem nie wychodziło .. Gdy po grze wstepnej chciałem jej włożyc penis opadał i nic z tego nie wychodzilo. Na koniec jeszcze wytrysnąłem przy niepełnym wzwodzie. Moze to być przez ogromny stres który mi towarzyszył ? Albo przez to ze od czasu do czasu ogladam porno a to ponoć powoduje takie problemy z erekcją ? Dziękuje za poradę

Witam, pierwsze próby kontaktów seksualnych szczególnie przy bardzo atrakcyjnej partnerce bardzo często kończą się w ten czy inny sposób porażką- ogromne znaczenie w tej sprawie ma poziom stresu i podekscytowania całą sprawą.Wskazane byłby w Pana wypadku zrelaksowanie się, danie sobie czasu, po nieudanej próbie i odpoczynku spokojne podjęcie kolejnej. Jeżeli jednak problem nie minie w ciągu 2-3 miesięcy sugeruję wizytę u seksuologa w celu zdiagnozowania co się właściwie dzieje.Pozdrawiam