Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam
Powinien się Pan udać do lekarza seksuologa, aby zdiagnozować problem. Ważne jest aby znaleźć przyczynę (medyczną lub natury psychicznej). Lek, który Pan napisał nie powinien dawać takich skutków ubocznych, a kontakt z prądem, jeśli nie spowodował w organizmie żadnych zmian to też nie powinien się do tego przyczynić.
Pozdrawiam B.K.

0

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Aby dostosować właściwe leczenie, konieczna jest dobra diagnoza. Skuteczne leki wspierające osiąganie i utrzymanie erekcji dostępne są na receptę.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy