Problemy z kręgosłupem u 34-letniej kobiety po ciąży

Witam,mam 34 lata,164cm wzrostu i waga około 85kg.Odkąd urodziłam dwoje dzieci mam problemy z kregosłupem.Pobolewało mnie w dole pleców przez kilka lat i nic z tym nie robiłam.Jednak od pewnego czasu ból jest tak straszny że nie jestem wstanie czasami wstać z łóżka.Zgłosiłam się do lekarza pierwszego kontaktu i otrzymałam skierowanie na RTG kręgosłupa.Oto opis: Lewowypukłe skrzywienie osi lędźwiowego z asymetrycznym ustawieniem talerzy kości biodrowych-prawy ustawiony wyżej co to znaczy? dodam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby prawidłowo móc zinterpretować powyższy wynik konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję zgłosić się z powyższym wynikiem do lekarza zlecającego badanie. Prawdopodobnie będzie konieczność wizyty u ortopedy.