Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z łapaniem powietrza u 12-tygodniowego dziecka

Witam. Moj 12 tygodniowy synek czasem zapowietrza sie, krztusi czy dusi sama nie wiem jak to nazwać ale brakuje mu tchu gdy leży na plecach. Kilka razy nawet zdarzyło mi sie wyrwać go z lozeczka i nim potrzasnac żeby złapał oddech. Zaczęło sie to całkiem niedawno. Czy to przez sline która zaczął w nadmiarze produkować ? Czy tak sie dzieje u niemowlat czy jest cos nie tak ? Jak mam spac spokojnie w nocy ?
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Jak dzieci tracą odporność?

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, opisywane objawy są dość niespecyficzne. Jeżeli u dziecka podejrzewane są zaburzenia oddychania, to w pierwszej kolejności powinno ono zostać zbadane przez pediatrę. Wpływ na obserwowane dolegliwości może mieć wiele czynników i bez możliwości wykonania badania lekarskiego nie można w jakikolwiek sposób wykluczyć żadnego z nich.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy