Problemy z miesiączkowaniem po karmieniu piersią

Witam.. Mam 9 miesięczne dziecko - nie karmię piersią, od początku miałam mało pokarmu i tylko przez chwilę karmiłam. Ostatnią miesiączkę miałam 14 lipca. Wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne, ale przerwałam na miesiąc - z powodu braku możliwości pójścia do lekarza. Dziś mamy 7 sierpnia - tydzień temu przez kilka dni bolała mnie macica - czułam od dołu, nawet jak chodziłam i siadałam, dziś gdy nacisnę sutek to wydobywa mi się biała wydzielina. Czy mogę być w ciąży? Współżyłam 25 i 27 lipca

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli w tym cyklu nie brała Pani tabletek, a współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.