Problemy z nerkami a powiększony brzuch

Witam ,choruje na nerki z pewnych problemów rodzinnych musiałam przerwać leczenie od pewnego czasu zauważyłam że mam coraz większy i obolaly brzuch szybko się mecze często też mam duszności ciąża wykluczona czy to ma coś wspólnego z chorymi nerkami?

Lek. Tomasz Budlewski

Może mieć to powiązanie. Bez poznania większej ilości informacji medycznych o pacjencie nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.