Problemy z oczodołami przy Gravesa - Basedova

witam choruje na tarczyce gravesa basadowa z wytrzeszczem moge prosic o informacje w kierunku odbardzania oczodołów gdyz oczy mnie bola endokrynolog w badaniach podkresla ze badania sa dobre irówniez przeciwciała pytanie gdzie w warszawie w jakim szpitalu przeprowadza sie taka operacje endoskopowe odbardzanie oczodołu prosze o pomoc????

następnie zapraszam na konsultację jedynie po niej można określić jak pomóc.
dr Janusz Jaworowski